UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko, że władzę Elbląga nic nie robią, aby port został rozbudowany. To chyba lepiej, że ktoś w ogóle chce ten obowiązek wziąć na siebie
Tylko, że władzę Elbląga nic nie robią, aby port został rozbudowany. To chyba lepiej, że ktoś w ogóle chce ten obowiązek wziąć na siebie