UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko, że władzę Elbląga nic nie robią, aby port został rozbudowany. To chyba lepiej, że ktoś w ogóle chce ten obowiązek wziąć na siebie


Anuluj