UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od kiedy pis robi coś dobrze? Zawsze podzieli ludzi jak mało kto. Wszystko partaczą i mówią że to nie ich wina, a wiadomo czyja. Zawsze tylko nie ich. Kraj podzielony, gospodarka w ruinie, niedługo ludzie będą zamarzać w domach, bez prądu, gazu i ciepła. A te pisowskie głąby dalej ciągną ten statek na dno. Jeśli myślicie, że nie ma pieniędzy na te ostatnie 800 metrów to jesteście w zarąbistym błędzie. Pieniądze są, tylko jakoś trzeba wytłumaczyć kradzież portu przez to chore państwo pisowskie - nieprawdaż.

lollek

Anuluj