UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i mamy powazny temat na wybory. juz nie bedzie sie gadac jak odnowic basen czy ile kilometrow nowych sciezek rowerowych ma powstac. teraz jak przystalo na duze miasto i powaznych politykow beda klotnie o port morski. a port bedzie sie rozwijal tylko wtedy gdy rzad sie tym zajmie.