UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i mamy powazny temat na wybory. juz nie bedzie sie gadac jak odnowic basen czy ile kilometrow nowych sciezek rowerowych ma powstac. teraz jak przystalo na duze miasto i powaznych politykow beda klotnie o port morski. a port bedzie sie rozwijal tylko wtedy gdy rzad sie tym zajmie.


Anuluj