UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Dziękuję. To tutaj dla odmiany 2013 i 2014 rok: www.portel.pl/gospodarka/zyski-i-straty-czyli-miejskie-spolki-pod-finansowa-lupa/84975. Tak więc to trochę nie tak jak GM napisała i jednak są lata kiedy port jest rentowny - to po prostu zależy. A przypomnijmy, że w ostatnich latach wymiana z Rosją jest mocno ograniczona i trudno żeby osiągać zyski w takich warunkach. P.S. czemu GM pisze o sobie w trzeciej osobie?

laskipaa

Anuluj