UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając te komenty to można odnieść wrażenie, ze cos w Elblagu sie zmienia i więcej skręca ku pisowi, bardzo ciekawią mnie wybory ?
Czytając te komenty to można odnieść wrażenie, ze cos w Elblagu sie zmienia i więcej skręca ku pisowi, bardzo ciekawią mnie wybory ?