UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając te komenty to można odnieść wrażenie, ze cos w Elblagu sie zmienia i więcej skręca ku pisowi, bardzo ciekawią mnie wybory ?


Anuluj