UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam jak slupnik z motorówką na łamach TVN24 drwili z przekopu. Odniosłem wrażenie że oni go wcale nie chcą. A teraz grają zwykłych zdziwionych populistów i myślą że lud to kupi. I jak widać trafiło się kilku durni w komentarzach broniących motorówki. Co takiego pożytecznego motorówka zrobił dla Elbląga? Co zrobił dla przekopu? Przecież ta jego partyjka miała na to 8 lat! A jedynie pamiętam ich działania z przekrętów typu wywalanie ludzi z czosnkowych kamienic, Amber gold i likwidację promu rzecznego na Nogacie. Idźcie precz!
harleyempolesie