A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co ty bredzisz miastem rzadzi PSL. Nie klam i nie wprowadzaj ludzi w bląd
nareszcie przecierz tam mogą powstać mieszkania
@Zostawić Trybunalska7 - Zmniejszyć biurokrację, koniecznie i budynki będą zbędne.
Od pewnego czasu szkoda komentowac działania elbląskich władz.
Mam nadzieje, że w najbliższych wyborach będzie kandydował na prezydenta ktoś spoza Elbląga, by miał swieże spojrzenie i zmienił wszystkich Dyrektorów wydziałów w Ratuszu
To raczej niemożliwe, tutaj tylko sami swoi, ukladziki, psudobiznesy i stare komuchy i ich rodzinki. Ale przydał by się ktoś spoza Elbląga kto sprowadzi nowe inwestycje pod względem pracy dla mieszkańców i wyrzuci tych nierobów ze stołków urzędniczych, bo te stołki stały się za bardzo dziedziczne! Tylko ludzie muszą mądrze zagłosować a nie ciągle na tych same ryje które niszczą miasto od 30 lat!
Tu przecież rzadu PO XD
Spoko Obaj. tek z pinokio kupią i wielki banner kaczora wywieszą na elewacji tuż pod ratuszem jak urząd nie chce budynku.
Wyceńcie na tyle co wyceniacie swoje nieruchomości w urzędzie miejskim, oszuści!!!!