28
06.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co ty bredzisz miastem rzadzi PSL. Nie klam i nie wprowadzaj ludzi w bląd
0101 (2022.07.06)
nareszcie przecierz tam mogą powstać mieszkania
(2022.07.06)

info

1  
  0
@Zostawić Trybunalska7 - Zmniejszyć biurokrację, koniecznie i budynki będą zbędne.
(2022.07.06)
Od pewnego czasu szkoda komentowac działania elbląskich władz. Mam nadzieje, że w najbliższych wyborach będzie kandydował na prezydenta ktoś spoza Elbląga, by miał swieże spojrzenie i zmienił wszystkich Dyrektorów wydziałów w Ratuszu
(2022.07.06)
To raczej niemożliwe, tutaj tylko sami swoi, ukladziki, psudobiznesy i stare komuchy i ich rodzinki. Ale przydał by się ktoś spoza Elbląga kto sprowadzi nowe inwestycje pod względem pracy dla mieszkańców i wyrzuci tych nierobów ze stołków urzędniczych, bo te stołki stały się za bardzo dziedziczne! Tylko ludzie muszą mądrze zagłosować a nie ciągle na tych same ryje które niszczą miasto od 30 lat!
Janusz Nosacz (2022.07.06)
Tu przecież rzadu PO XD
ElblagMojeMiasto (2022.07.07)
Spoko Obaj. tek z pinokio kupią i wielki banner kaczora wywieszą na elewacji tuż pod ratuszem jak urząd nie chce budynku.
Trybunał (2022.07.07)

info

2  
  1
Wyceńcie na tyle co wyceniacie swoje nieruchomości w urzędzie miejskim, oszuści!!!!
(2022.07.10)

info

0  
  1