UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spoko Obaj. tek z pinokio kupią i wielki banner kaczora wywieszą na elewacji tuż pod ratuszem jak urząd nie chce budynku.

Trybunał

Anuluj