UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spoko Obaj. tek z pinokio kupią i wielki banner kaczora wywieszą na elewacji tuż pod ratuszem jak urząd nie chce budynku.
Trybunał
Spoko Obaj. tek z pinokio kupią i wielki banner kaczora wywieszą na elewacji tuż pod ratuszem jak urząd nie chce budynku.
Trybunał