A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wróbel rządzi
@link 2 - Na jakiej podstawie?
ludzie wy tam w tym portelu śpicie..... zero nowych artykułów od tygodnia nic.....
Kurczę wziąłbym ale mam tylko 5 zł.
To miasto nie jest zarzadzane przaez przez PIS takze wszystkie zale i skargi do harlejowca i motorowki.
za 5 to ci pani zrobi laskę
tych budynków nikt nie kupi, brakuje tam dojazdów i parkingów
@www - napisz coś ciekawego, przekaż do redakcji, może coś opublikują
Ty od tego pierwszego komentu: dowiedz się najpierw kto rządzi w Elblągu i kto kazał zamykać kopalnie, podoblo w ramach zielonej ekologii, którą wymyślili.... no gdzie ? A jeśli chodzi o tego mema to też doinformuj się kto najwięcej tych miliardów przepi *****ył.
tralala