28
06.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wróbel rządzi
(2022.07.06)
@link 2 - Na jakiej podstawie?
(2022.07.06)
ludzie wy tam w tym portelu śpicie..... zero nowych artykułów od tygodnia nic.....
www (2022.07.06)
Kurczę wziąłbym ale mam tylko 5 zł.
(2022.07.06)
To miasto nie jest zarzadzane przaez przez PIS takze wszystkie zale i skargi do harlejowca i motorowki.
(2022.07.06)
za 5 to ci pani zrobi laskę
(2022.07.06)
tych budynków nikt nie kupi, brakuje tam dojazdów i parkingów
bejba krzywy ząbek (2022.07.06)

info

2  
  1
@www - napisz coś ciekawego, przekaż do redakcji, może coś opublikują
(2022.07.06)
Ty od tego pierwszego komentu: dowiedz się najpierw kto rządzi w Elblągu i kto kazał zamykać kopalnie, podoblo w ramach zielonej ekologii, którą wymyślili.... no gdzie ? A jeśli chodzi o tego mema to też doinformuj się kto najwięcej tych miliardów przepi *****ył.
(2022.07.06)
tralala
(2022.07.06)

info

0  
  0