UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To raczej niemożliwe, tutaj tylko sami swoi, ukladziki, psudobiznesy i stare komuchy i ich rodzinki. Ale przydał by się ktoś spoza Elbląga kto sprowadzi nowe inwestycje pod względem pracy dla mieszkańców i wyrzuci tych nierobów ze stołków urzędniczych, bo te stołki stały się za bardzo dziedziczne! Tylko ludzie muszą mądrze zagłosować a nie ciągle na tych same ryje które niszczą miasto od 30 lat!

Janusz Nosacz

Anuluj