UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To raczej niemożliwe, tutaj tylko sami swoi, ukladziki, psudobiznesy i stare komuchy i ich rodzinki. Ale przydał by się ktoś spoza Elbląga kto sprowadzi nowe inwestycje pod względem pracy dla mieszkańców i wyrzuci tych nierobów ze stołków urzędniczych, bo te stołki stały się za bardzo dziedziczne! Tylko ludzie muszą mądrze zagłosować a nie ciągle na tych same ryje które niszczą miasto od 30 lat!
Janusz Nosacz