Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
28
69
Tylko problem w tym, że w Elblągu nie rządzi PIS tylko POplecznicy.
Do moderacji
Odpowiedz
82
22
Az tak jestes gł.... ? A w ogole to wstyd towarzyszu, wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
A od kiedy, to w Magistracie rządzi PIS ???
Do moderacji
Odpowiedz
28
5
Ty od tego pierwszego komentu: dowiedz się najpierw kto rządzi w Elblągu i kto kazał zamykać kopalnie, podoblo w ramach zielonej ekologii, którą wymyślili.... no gdzie ? A jeśli chodzi o tego mema to też doinformuj się kto najwięcej tych miliardów przepi *****ył.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Co ty bredzisz miastem rzadzi PSL. Nie klam i nie wprowadzaj ludzi w bląd
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Tu przecież rzadu PO XD
Do moderacji
Odpowiedz
1
1