Wybrany wątek opinii

Marnotrastwo. Odkąd rządzi pis to normalne
(2022.07.06)
Tylko problem w tym, że w Elblągu nie rządzi PIS tylko POplecznicy.
Problem (2022.07.06)
Az tak jestes gł.... ? A w ogole to wstyd towarzyszu, wstyd.
(2022.07.06)
A od kiedy, to w Magistracie rządzi PIS ???
Kondek (2022.07.06)
Ty od tego pierwszego komentu: dowiedz się najpierw kto rządzi w Elblągu i kto kazał zamykać kopalnie, podoblo w ramach zielonej ekologii, którą wymyślili.... no gdzie ? A jeśli chodzi o tego mema to też doinformuj się kto najwięcej tych miliardów przepi *****ył.
(2022.07.06)
Co ty bredzisz miastem rzadzi PSL. Nie klam i nie wprowadzaj ludzi w bląd
0101 (2022.07.06)
Tu przecież rzadu PO XD
ElblagMojeMiasto (2022.07.07)
Powrót do komentarzy