UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od pewnego czasu szkoda komentowac działania elbląskich władz. Mam nadzieje, że w najbliższych wyborach będzie kandydował na prezydenta ktoś spoza Elbląga, by miał swieże spojrzenie i zmienił wszystkich Dyrektorów wydziałów w Ratuszu