67
13.06.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobrze, że nie bloki. To powinien być teren zielony, bo w pobliżu Bażantarnia i ogrody działkowe. Mam nadzieję, że tak pozostanie...
NIE dla blokowisk (2022.06.13)

info

2  
  0
@ell444 - Ale marudy, jak tylko coś ktoś napisze byle co bądź, to natychmiast komentarz tych lewaków z PeŁO ukąśliwy dotyczący pisiorów. Ludzie czy nie widzicie że mamy cały czas ze strony że opozycji lewackie działanie?Oni srają w Polskę jak się tylko da. Lepiej wspierać Putina i dobrych sąsiadów z Niemiec, oj dadzą nam wolność. Powodzenia
(2022.06.13)
super sprawa, tak trzymac
(2022.06.14)

info

0  
  0
@Hassa. - Zamknij. Gebe tepa dzido armaniego i fucciego to wsadz sobie w durny leb tepa dzido
Hass (2022.06.15)
@Momonga - A nie lepiej pracować niż okradać uczciwie pracujących
(2022.06.16)
Bo jesteśmy Polakami i jedną rodziną, nawet jeśli nie mamy dzieci, albo nie możemy ich mieć, to dbamy o Polskie dzieci, bo to nasza przyszłosc. Pomimo ze już wychowałam swoje dzieci, jestem za pomocą dla matek. I ludzi starszych. Taka jest Polska i taka ma być. wspaniała i dobra. A my nie szczekaj my, ale pomimo różnic trzymajmy się razem. Tak jak palce jednej ręki.
Terra (2023.02.20)
Banda melepetów
(2023.03.01)

info

0  
  0