A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dobrze, że nie bloki. To powinien być teren zielony, bo w pobliżu Bażantarnia i ogrody działkowe. Mam nadzieję, że tak pozostanie...
@ell444 - Ale marudy, jak tylko coś ktoś napisze byle co bądź, to natychmiast komentarz tych lewaków z PeŁO ukąśliwy dotyczący pisiorów. Ludzie czy nie widzicie że mamy cały czas ze strony że opozycji lewackie działanie?Oni srają w Polskę jak się tylko da. Lepiej wspierać Putina i dobrych sąsiadów z Niemiec, oj dadzą nam wolność. Powodzenia
super sprawa, tak trzymac
@Hassa. - Zamknij. Gebe tepa dzido armaniego i fucciego to wsadz sobie w durny leb tepa dzido
@Momonga - A nie lepiej pracować niż okradać uczciwie pracujących
Bo jesteśmy Polakami i jedną rodziną, nawet jeśli nie mamy dzieci, albo nie możemy ich mieć, to dbamy o Polskie dzieci, bo to nasza przyszłosc. Pomimo ze już wychowałam swoje dzieci, jestem za pomocą dla matek. I ludzi starszych.
Taka jest Polska i taka ma być. wspaniała i dobra.
A my nie szczekaj my, ale pomimo różnic trzymajmy się razem. Tak jak palce jednej ręki.
Banda melepetów