UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że nie bloki. To powinien być teren zielony, bo w pobliżu Bażantarnia i ogrody działkowe. Mam nadzieję, że tak pozostanie...

NIE dla blokowisk

Anuluj