A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta lokalizacja jest bardzo niefortunna dla budownictwa mieszkaniowego. Ok 2 km na zachód znajduje się wysypisko śmieci skąd
roznoszą się wyziewy i smrody. Odczują to na pewno okoliczni mieszkańcy. Na całej modrzewinie powinna być zabudowa przemysłowa a nie mieszkaniowa.
Tam gdzie zajazd jest oraz firma Elstar to tam z tyłu jest Iwaszkiewicza
@SzokZkomentarzy - To, że rozkład jazdy przeczytam nawet krócej niż w 5 minut, nie stanowi o jego dobrym funkcjonowaniu i korzystnym układzie dla korzystających. Proszę poświęcić chwilę i zrobić analizę niektórych linii - np. tramwaj 2 jeździ raz na godzinę, autobus 13 ma, co najmniej 2 razy w ciągu dnia, półtora godzinne "przerwy", 21 nie wyrabia się z rozkładem, bo korki na trasie, podobnie 15 czy inne jadące Bema... Można mnożyć przykłady... Chyba komunikacja układana była na polecenie taksówkarzy, by mieli więcej kursów.
Mytych jest za cienki...
Rozwój miasta to nie nowe blokowiska, ale... nowe zakłady pracy, lepsza komunikacja miejska. A jak jest w Elblągu ? Niech Wójcik, Mytych zwiną interesy i.. bida. Elbląg nie ma ATUTÓW aby nie chylić się ku upadkowi.
@Kryśka 123 głosy . - Kryska a jakie zaklady pracy ma taki Gdansk?
Za Krasnym Lasem
portel
Zerknij na Google Maps
ja to nawet taksówką się nie mogłem z dworca wydostać a nie mówiąc o tramwaju.