UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozwój miasta to nie nowe blokowiska, ale... nowe zakłady pracy, lepsza komunikacja miejska. A jak jest w Elblągu ? Niech Wójcik, Mytych zwiną interesy i.. bida. Elbląg nie ma ATUTÓW aby nie chylić się ku upadkowi.

Kryśka 123 głosy .