UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozwój miasta to nie nowe blokowiska, ale... nowe zakłady pracy, lepsza komunikacja miejska. A jak jest w Elblągu ? Niech Wójcik, Mytych zwiną interesy i.. bida. Elbląg nie ma ATUTÓW aby nie chylić się ku upadkowi.
Kryśka 123 głosy .