UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ta lokalizacja jest bardzo niefortunna dla budownictwa mieszkaniowego. Ok 2 km na zachód znajduje się wysypisko śmieci skąd roznoszą się wyziewy i smrody. Odczują to na pewno okoliczni mieszkańcy. Na całej modrzewinie powinna być zabudowa przemysłowa a nie mieszkaniowa.
Mirka