A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Budujcie a Wyspa Spichrzów będzie stała kolejne 70 lat Już budowlanka zaczyna kuleć
Dobrze niech budują jak najwiecej, rusek do nas wjedzie będzie miał w co walić
@Upadły Harley - nie znasz się floryński, a się udzielasz. Po co?
@Upadły Harley - przeczytałeś w ogóle??
"Nabywca będzie też na własny koszt musiał sfinansować budowę kanalizacji sanitarnej, wodociągu, kanalizacji deszczowej, sieci centralnego ogrzewania i pozostałego uzbrojenia, przekazać wykonane sieci na majątek EPEC i EPWiK" - musisz, ale MUSISZ! zbudować za swoje! a potem nam oddać, a jak nam się nie spodoba, to jeszcze masz poprawić. ZA SWOJE! - no genialne podejście!!
Kolejny znawca.....
Znając opieszałość elbląskich instytucji to same uzgodnienia potrwają do 2031 roku
Przy takich podwyżkach stóp procentowych kredytów hipotecznych to marne szanse na inwestycje.
To raczej koniec huraoptymizmu w mieszkaniówce.
Zawsze mądrzy urbaniści projektowali osiedla mieszkaniowe na zachodniej części miasta. Przy przewadze u nas zachodnich wiatrów cały miejski smród, i ten osiedlowy trafia na wschodnie osiedla. Kto tego nie wącha? Mieszkaniec, czy polityk?
a to jeszcze nie wygrał heheheheh