51
23.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budujcie a Wyspa Spichrzów będzie stała kolejne 70 lat Już budowlanka zaczyna kuleć
Mariusz 76 (2022.03.23)

info

2  
  2
Dobrze niech budują jak najwiecej, rusek do nas wjedzie będzie miał w co walić
Ndjsjsj (2022.03.23)

info

1  
  3
@Upadły Harley - nie znasz się floryński, a się udzielasz. Po co?
Marek123 (2022.03.24)
@Upadły Harley - przeczytałeś w ogóle??
(2022.03.24)
"Nabywca będzie też na własny koszt musiał sfinansować budowę kanalizacji sanitarnej, wodociągu, kanalizacji deszczowej, sieci centralnego ogrzewania i pozostałego uzbrojenia, przekazać wykonane sieci na majątek EPEC i EPWiK" - musisz, ale MUSISZ! zbudować za swoje! a potem nam oddać, a jak nam się nie spodoba, to jeszcze masz poprawić. ZA SWOJE! - no genialne podejście!!
(2022.03.24)
Kolejny znawca.....
Ploterek (2022.03.24)
Znając opieszałość elbląskich instytucji to same uzgodnienia potrwają do 2031 roku
(2022.03.24)

info

1  
  0
Przy takich podwyżkach stóp procentowych kredytów hipotecznych to marne szanse na inwestycje. To raczej koniec huraoptymizmu w mieszkaniówce.
(2022.03.24)

info

2  
  0
Zawsze mądrzy urbaniści projektowali osiedla mieszkaniowe na zachodniej części miasta. Przy przewadze u nas zachodnich wiatrów cały miejski smród, i ten osiedlowy trafia na wschodnie osiedla. Kto tego nie wącha? Mieszkaniec, czy polityk?
(2022.03.24)

info

0  
  0
a to jeszcze nie wygrał heheheheh
inc (2022.03.25)