UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@SzokZkomentarzy - To, że rozkład jazdy przeczytam nawet krócej niż w 5 minut, nie stanowi o jego dobrym funkcjonowaniu i korzystnym układzie dla korzystających. Proszę poświęcić chwilę i zrobić analizę niektórych linii - np. tramwaj 2 jeździ raz na godzinę, autobus 13 ma, co najmniej 2 razy w ciągu dnia, półtora godzinne "przerwy", 21 nie wyrabia się z rozkładem, bo korki na trasie, podobnie 15 czy inne jadące Bema... Można mnożyć przykłady... Chyba komunikacja układana była na polecenie taksówkarzy, by mieli więcej kursów.
Komunikacja do poprawki