Wybrany wątek opinii

Rozwój miasta to nie nowe blokowiska, ale... nowe zakłady pracy, lepsza komunikacja miejska. A jak jest w Elblągu ? Niech Wójcik, Mytych zwiną interesy i.. bida. Elbląg nie ma ATUTÓW aby nie chylić się ku upadkowi.
Kryśka 123 głosy . (2022.03.27)
@Kryśka 123 głosy . - Kryska a jakie zaklady pracy ma taki Gdansk?
(2022.03.28)
Powrót do komentarzy