UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak najszybciej połączyć JPII z Fromborska. To odciąży Ul. Królewiecka. I zakończyć rondem z Ogólna. Rozbudowywać sieć tramwajową. Myśleć a nie chować głowy w piasek. Do roboty stratecy. Ten departament architektury To zakała tego miasta beż pomyślunku.
Lalek