UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak najszybciej połączyć JPII z Fromborska. To odciąży Ul. Królewiecka. I zakończyć rondem z Ogólna. Rozbudowywać sieć tramwajową. Myśleć a nie chować głowy w piasek. Do roboty stratecy. Ten departament architektury To zakała tego miasta beż pomyślunku.

Lalek