UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu na dole jesr ściernisko ale będzie blokowisko ! Koszmar wizualny trwa! Czy ktos ma tu jakąś wyobraźnię?chyba nie


Anuluj