UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu na dole jesr ściernisko ale będzie blokowisko ! Koszmar wizualny trwa! Czy ktos ma tu jakąś wyobraźnię?chyba nie
Tu na dole jesr ściernisko ale będzie blokowisko ! Koszmar wizualny trwa! Czy ktos ma tu jakąś wyobraźnię?chyba nie