UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak powstaną te wszystkie osiedla to korek na Fromborskiej będzie aż do Zajazdu. Czy nie warto było pobudować rondo Ogólna Fromborska? Jest miejsce i można to zrobić małym kosztem. Co do budowy kanalizacji sanitarnej to osiedle Iwaszkiewicza czeka już 12 lat. Z ciekawostek powiem ze mają wykonają sieć kanalizacji pod drogami osiedlowymi i zapłacili na nią z własnej kieszeni. Podobnie jak za wszystkie drogi.... Odpowiedź z UM osiedle dostało taką że może w 2032 roku. To jakiś żart. Szambiarki w 130 tys. mieście.
Mieszkaniec Próchnika