UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak powstaną te wszystkie osiedla to korek na Fromborskiej będzie aż do Zajazdu. Czy nie warto było pobudować rondo Ogólna Fromborska? Jest miejsce i można to zrobić małym kosztem. Co do budowy kanalizacji sanitarnej to osiedle Iwaszkiewicza czeka już 12 lat. Z ciekawostek powiem ze mają wykonają sieć kanalizacji pod drogami osiedlowymi i zapłacili na nią z własnej kieszeni. Podobnie jak za wszystkie drogi.... Odpowiedź z UM osiedle dostało taką że może w 2032 roku. To jakiś żart. Szambiarki w 130 tys. mieście.
Mieszkaniec Próchnika