A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....
Co wy głowę zawracacie węglem jak tu amor w sercu i motylki w głowie.
Przecież te firmy, zwycięzcy przetargu handlują ruskim węglem, obie
Na kopalni tona ekogroszku jest po 800zł
@inżynierku z koziej.... treść artykułu można tak zinterpretować. Blok biomasowy o mocy 30MW pracuje podstawowo, a kocioł węglowy 50MW zastępuje go tylko chwilowo. Tak więc węgla mają zapasy na tzw. czarną godzinę. Epec teraz taki eko, że obniżają moc. W sumie wiosna nadchodzi i będzie ciepło.
Po 2000 zł za tonę
Bzdury bzdury bzdurg
Ja nie jestem pewny dzisiejszego węgla. A na pewno nie chcę sponsorować rosyjską gospodarkę dlatego wymieniłem piec na kocioł Polski na pellet. Polecam rzetelną firmę Kostrzewa.
Dobre EPEC niech lepiej się weźmie za modernizację sieci ciepłowniczej. Dlaczego podgrzewacie ziemię w parku modrzewie? Odpowiem bo za straty ciepła płacą mieszkańcy naszego miasta!
Eko-groszek już po 2500 i więcej.