24
17.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....
Elektrykzwegla (2022.03.17)
Co wy głowę zawracacie węglem jak tu amor w sercu i motylki w głowie.
sur le bureau (2022.03.17)

info

7  
  0
Przecież te firmy, zwycięzcy przetargu handlują ruskim węglem, obie
Jacyna (2022.03.17)

info

8  
  0
Na kopalni tona ekogroszku jest po 800zł
dxsfg (2022.03.17)
@inżynierku z koziej.... treść artykułu można tak zinterpretować. Blok biomasowy o mocy 30MW pracuje podstawowo, a kocioł węglowy 50MW zastępuje go tylko chwilowo. Tak więc węgla mają zapasy na tzw. czarną godzinę. Epec teraz taki eko, że obniżają moc. W sumie wiosna nadchodzi i będzie ciepło.
Tak to widzę. (2022.03.17)

info

4  
  1
Po 2000 zł za tonę
(2022.03.17)

info

2  
  1
Bzdury bzdury bzdurg
Rydzyk (2022.03.17)
Ja nie jestem pewny dzisiejszego węgla. A na pewno nie chcę sponsorować rosyjską gospodarkę dlatego wymieniłem piec na kocioł Polski na pellet. Polecam rzetelną firmę Kostrzewa.
Gościa (2022.03.17)

info

1  
  1
Dobre EPEC niech lepiej się weźmie za modernizację sieci ciepłowniczej. Dlaczego podgrzewacie ziemię w parku modrzewie? Odpowiem bo za straty ciepła płacą mieszkańcy naszego miasta!
(2022.03.17)

info

3  
  2
Eko-groszek już po 2500 i więcej.
(2022.03.17)

info

0  
  1