UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@inżynierku z koziej.... treść artykułu można tak zinterpretować. Blok biomasowy o mocy 30MW pracuje podstawowo, a kocioł węglowy 50MW zastępuje go tylko chwilowo. Tak więc węgla mają zapasy na tzw. czarną godzinę. Epec teraz taki eko, że obniżają moc. W sumie wiosna nadchodzi i będzie ciepło.
Tak to widzę.