Wybrany wątek opinii

Każdy posiadacx pieca na węgiel wie jedno... węgiel przestał być opłacalna forma ogrzewania domu. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale prad jest przyszłością. Pompy ciepła, lub ekonomiczny kocioł na prad to jedyne, co opłaca się kupić.
(2022.03.17)
a w Polsce, z czego masz prąd ?? Bo jak na razie to 72% prądu w PL to jest węgiel (brunatny i kamienny).
Elektrykzwegla (2022.03.17)
@Elektrykzwegla - To prawda, dlatego należy inwestować w odnawialne źródła energii i magazyny energii. Jednego dnia jest wiatr, drugiego nie, TK samo słońce, raz chmury raz czyste niebo. Dlatego wielkie magazyny energii są potrzebne na już.
(2022.03.17)
Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....
Elektrykzwegla (2022.03.17)
Bzdury bzdury bzdurg
Rydzyk (2022.03.17)
Powrót do komentarzy