UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobre EPEC niech lepiej się weźmie za modernizację sieci ciepłowniczej. Dlaczego podgrzewacie ziemię w parku modrzewie? Odpowiem bo za straty ciepła płacą mieszkańcy naszego miasta!


Anuluj