UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobre EPEC niech lepiej się weźmie za modernizację sieci ciepłowniczej. Dlaczego podgrzewacie ziemię w parku modrzewie? Odpowiem bo za straty ciepła płacą mieszkańcy naszego miasta!
Dobre EPEC niech lepiej się weźmie za modernizację sieci ciepłowniczej. Dlaczego podgrzewacie ziemię w parku modrzewie? Odpowiem bo za straty ciepła płacą mieszkańcy naszego miasta!