Wybrany wątek opinii

EPEC kłamie. Każde fora mówią jasno "uciekajcie od węgla". I to się potwierdza... tona ekogroszku? 2100zl/t. Taniej nie będzie, drożej na pewno tak.
(2022.03.17)
Na kopalni tona ekogroszku jest po 800zł
dxsfg (2022.03.17)
Powrót do komentarzy