UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....

Elektrykzwegla

Anuluj