UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....
Elektrykzwegla
Ja nie powiedziałem, że się nie powinno (akurat magazyny energii to bardzo dyskusyjna sprawa), jednak jak na razie, powiedzenie ze w Polsce coś na prąd jest EKO, to BARDZO duże nadużycie....
Elektrykzwegla