A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zapraszam na bartniczą wieczorem, ,zapewne pan ogrodnik pali doniczkami
A centralne ogrzewanie na co jest?
Na Topolowej też jest problem. Domki ogrzewane piecami stoją otoczone wysoką zabudową. Dym stoi, strach okno uchylić.
Taki sam problem występuje na ulicy Topolowej. Domki ogrzewane piecami otoczono wysoką zabudową. Dym stoi. Strach okno uchylić.
@yyy - wyśmienite!!!
A elektrociepłownia to nie kopci co za obłuda ludzka !!!. .. tam palą też węglem
a ty niby skąd masz ciepło ???? a w centralnym to myślisz czym palą ??? zastanówcie się co piszecie w ogóle i ogarnijcie skąd macie ciepło. .. Epec zainwestował w 2 piece gazowe ale nie opłaca się ich uruchamiać. .. i jak wam dowalą podwyżki to lodowisko w domu zrobisz!!
oni myślą że na wodę :)a kominy kopcą ino się kurzy ale przeszkadzają im stare budy z piecami
@Kierownik - Tak ale płyty meblowe to jest bio opal.
Więc kiedy zostanie sprawdzona ilość benzo(a)pirenu w powietrzu i tu chce zaznaczyć w okresie grzewczym oraz w okresie kiedy grzana jest tylko woda? Z artykułu wynika że poszedł wniosek, jest zbywająca odpowiedź ale bez żadnego skutku. Czy uchwała antysmogowa bierze pod uwagę także te dwa budynki? Czy jak zwykle musi być TVN i inne? Aby urzędnik pomagał a nie zbywał.
Skandalem jest to że nie ma tam instalacji gazowej. Te budynki mają już trochę lat. Będzie gaz to ludzie sami przejdą na ogrzewanie gazowe bo jest to wygodne. Szkoda ludzi co pobudowali tam domy. Z jednej strony toksyczne wysypisko śmieci a z drugiej strony smog. I to taki aż oczy pieką. Po tygodniu pobytu w tym miejscu ciągły kaszel, osłabienie. Ubrania nie używane które były nie wyjęte z szafki całe śmierdzą dymem. tzn. wprost że dym jest nie tylko na zewnątrz ale w środku też. Te miejsce można uczciwie powiedzieć w tych warunkach nie nadaję się do zamieszkania.