Wybrany wątek opinii
Na Topolowej też jest problem. Domki ogrzewane piecami stoją otoczone wysoką zabudową. Dym stoi, strach okno uchylić.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Around - Spokojnie już nowy dostawiają
Do moderacji
Odpowiedz
0
0