UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ty niby skąd masz ciepło ???? a w centralnym to myślisz czym palą ??? zastanówcie się co piszecie w ogóle i ogarnijcie skąd macie ciepło. .. Epec zainwestował w 2 piece gazowe ale nie opłaca się ich uruchamiać. .. i jak wam dowalą podwyżki to lodowisko w domu zrobisz!!