Wybrany wątek opinii
Dajcie sałatę do wymiany ogrzewania
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
Miasto dało za darmo chałupę a ty chcesz jeszcze doplaty i co jeszcze, weź kredyt na 30 lat i kup se chatę z centralnym
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Chyba tobie miasto dało i zebrałeś na farbe i na meble biedaku
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Ktoś tu dostał w czuły punkt hahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
A centralne ogrzewanie na co jest?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
a ty niby skąd masz ciepło ???? a w centralnym to myślisz czym palą ??? zastanówcie się co piszecie w ogóle i ogarnijcie skąd macie ciepło. .. Epec zainwestował w 2 piece gazowe ale nie opłaca się ich uruchamiać. .. i jak wam dowalą podwyżki to lodowisko w domu zrobisz!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
oni myślą że na wodę :)a kominy kopcą ino się kurzy ale przeszkadzają im stare budy z piecami
Do moderacji
Odpowiedz
2
0