A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Czyste powietrze klamstwo - Dokładnie - dotację złozyć to lepiej nie składać - pozwolenia, okna takie, owakie. Dodatkowo dofinansują 40% na kocioł klasy 5,a za co ludzie mają kupić opał? Jak w październiku tona węgla i pelletu 800-900 zł, a teraz pelletu 1400 a węgla to chyba już ze 2000 zł. Karton nie jest w stanie zamaskować tego syfu, który ma miejsce.
od lat powtarzam - baterie słoneczne, małe turbinki wiatrowe, pompy ciepła. .. a jeśli ktoś ma "smykałkę"dziś z użyciem dostępnych tutoriali w necie jest w stanie zacząć produkować swoją energię niemal za darmo. .. im więcej SAMI produkujemy energii, tym bardziej jesteśmy niezależni, bogatsi i bezpieczni - to takie PROSTE - dziś widać to jak drut na Ukrainie.
@Around - Spokojnie już nowy dostawiają
W 2008 r. w budynkach tych ZBK w Elblągu dokonał wymiany ogrzewania polegającego na likwidacji osiedlowej kotłowni i zamontowaniu dla każdego z lokatorów w pomieszczeniach piwnicznych odrębnych pieców- i całe szczęście pani bezradna -zapewne było by mniej uciążliwe dla tych lokatorów gdyby im założyli kotły gazowe.
se maseczkę załóż