UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Więc kiedy zostanie sprawdzona ilość benzo(a)pirenu w powietrzu i tu chce zaznaczyć w okresie grzewczym oraz w okresie kiedy grzana jest tylko woda? Z artykułu wynika że poszedł wniosek, jest zbywająca odpowiedź ale bez żadnego skutku. Czy uchwała antysmogowa bierze pod uwagę także te dwa budynki? Czy jak zwykle musi być TVN i inne? Aby urzędnik pomagał a nie zbywał. Skandalem jest to że nie ma tam instalacji gazowej. Te budynki mają już trochę lat. Będzie gaz to ludzie sami przejdą na ogrzewanie gazowe bo jest to wygodne. Szkoda ludzi co pobudowali tam domy. Z jednej strony toksyczne wysypisko śmieci a z drugiej strony smog. I to taki aż oczy pieką. Po tygodniu pobytu w tym miejscu ciągły kaszel, osłabienie. Ubrania nie używane które były nie wyjęte z szafki całe śmierdzą dymem. tzn. wprost że dym jest nie tylko na zewnątrz ale w środku też. Te miejsce można uczciwie powiedzieć w tych warunkach nie nadaję się do zamieszkania.

wungiel

Anuluj