UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ty niby skąd masz ciepło ???? a w centralnym to myślisz czym palą ??? zastanówcie się co piszecie w ogóle i ogarnijcie skąd macie ciepło. .. Epec zainwestował w 2 piece gazowe ale nie opłaca się ich uruchamiać. .. i jak wam dowalą podwyżki to lodowisko w domu zrobisz!!