47
03.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie tylko do Polski płynie gaz, ropa i jedzie węgiel.
(2022.03.03)

info

13  
  1
Nie będzie węgla.
(2022.03.03)

info

5  
  2
"biednych polaków". W/g rosyjskiej gramatyki o innych nacjach pisze się poczynając od małej litery. Nie mogą Was nauczyć, że w Polsce jest inaczej?
(2022.03.03)
I taki komentarz się plusuje ? Sześciu do tej pory go przemyślało i daje plusa. Jednak myślenie boli. Lalka węgiel jedzie, nabijamy kasę Rosji intelektualna amebo.
(2022.03.03)
Czysta komedia. Dalej kupuja węgiel od ruskich. A dookoła non sto trąbią o restrykcjach i zrywaniu umów.
(2022.03.03)
Poważnie Panie Morawiecki ? UE ma wprowadzić ambargo na rosyjski węgiel. Wystarczy dać przykład i przestać go kupować. Jednak politycy mają nas za idiotów.
(2022.03.03)

info

13  
  9
Jak Pinokia, któremu wydawało się, że jest chłopcem a był drewnianym pajacykiem. Jemu wydaje się, że jest wielkim Premierem to nie może nałożyć sankcji na Rosję może. Zatrzymuje tranzyt z Rosji i koniec tematu. Ale sam podpisuje wyrok siebie, wyrok i koniec prądu, koniec światła, i ciepłej wody w naszych domach. .. Ogarniasz. Chce zaprzestać importowi węgla z Rosji i do tego potrzeba mu sankcji i apelu do UE ? No patrzcie go jaki nieudacznik. Bo bez sankcji nie da się tej decyzji podjąć ? To zasłona dymna czy nam się podoba czy nie już Kaczyński w 1 dzień konfliktu ośmieszył się słowami, sankcje, sankcje, solidarność z Ukrainą ale na brak odbioru rosyjskiego gazu, węgla to pozwolić sobie nie możemy.
(2022.03.03)
Uwaga na ruskich troli i tzw. pożytecznych idiotów. Widzę, są tutaj aktywni.
(2022.03.03)

info

10  
  3
głosujcie dalej na pisioctwo tępoctwo
(2022.03.03)

info

7  
  13
Wyngiel! Wyngiel je we wiosce! Wojna będzie, przed wojną tyz był!
(2022.03.03)

info

8  
  2