UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"biednych polaków". W/g rosyjskiej gramatyki o innych nacjach pisze się poczynając od małej litery. Nie mogą Was nauczyć, że w Polsce jest inaczej?


Anuluj