UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"biednych polaków". W/g rosyjskiej gramatyki o innych nacjach pisze się poczynając od małej litery. Nie mogą Was nauczyć, że w Polsce jest inaczej?
"biednych polaków". W/g rosyjskiej gramatyki o innych nacjach pisze się poczynając od małej litery. Nie mogą Was nauczyć, że w Polsce jest inaczej?