UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poważnie Panie Morawiecki ? UE ma wprowadzić ambargo na rosyjski węgiel. Wystarczy dać przykład i przestać go kupować. Jednak politycy mają nas za idiotów.


Anuluj