UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poważnie Panie Morawiecki ? UE ma wprowadzić ambargo na rosyjski węgiel. Wystarczy dać przykład i przestać go kupować. Jednak politycy mają nas za idiotów.
Poważnie Panie Morawiecki ? UE ma wprowadzić ambargo na rosyjski węgiel. Wystarczy dać przykład i przestać go kupować. Jednak politycy mają nas za idiotów.