A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciągle komuchy wypełzają a wystarczyło zrobić jak w Rumunii.
Komuna upadła a komuniści przeszli do PiS.
Nie będzie żadnej komuny.
To fantastyczne nie dość że pan prezes pewnie mógłby już skromnie żyć z samej emerytury - po jego karierze zawodowo-politycznej, szacuję, że wartej ok. 10 koła, to jeszcze zajmuje mieszkanie w pojedynkę - nie sądzę by była to kawalerka (ale fakt nie wiem, może wynajmuje, ale podatki pewnie płaci gdzie indziej). Ale trzeba jeszcze dorobić, bo jak każdy przyzwoity socjalista, wie, że kto za młodu nim nie był ten nastrojowość będzie. .. (mgła covdowa-zapomniałem kim)A jak masz 25-30 lat to albo dygasz do Gdańska (bo frajerze nie kupisz sobie kawalerki ani na Starym, ani na Głównym ani na Młodym Mieście)do stoczni, albo w...z tego miasta by zarobić na ratę kredytu (piękne i przyjazne osiedla przy obwodnicy)i miskę ryżu w innym mieście. No chyba że dojedziesz do rozumu i wybierasz stocznię w Skandynawii. Szkoda, że pan Kotliński zawiesił się nad klawiaturą w tym temacie.
popatrz pan na ridzinke pop-sów
to szuje i nygusy
niby coś robią ale. .. .. krowa ktora duzo ryczy, malo mleka dzaje
gonic chwasty
Nie ma się czym chwalić!
Obecny RZĄD to jest PETARDA! O pikusiach z tamtej epoki uzależnia od ZSRR nawet nie wspomonajcie, bo to WSTYD!
nie masz porównania jak w E. R. D i u wuja
Następny emeryt na dorobku
Ksywka Winetou... bo jest czerwony... Ależ pchają się ci byli komuniści do obsadzania stanowisk.. Komuna wraca? Myślałem, że odcinamy się od rosji i komuny, a tu proszę postkomunista na stanowisku.. ręce opadają..