UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ksywka Winetou... bo jest czerwony... Ależ pchają się ci byli komuniści do obsadzania stanowisk.. Komuna wraca? Myślałem, że odcinamy się od rosji i komuny, a tu proszę postkomunista na stanowisku.. ręce opadają..

Precz.z.komuną

Anuluj