UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ksywka Winetou... bo jest czerwony... Ależ pchają się ci byli komuniści do obsadzania stanowisk.. Komuna wraca? Myślałem, że odcinamy się od rosji i komuny, a tu proszę postkomunista na stanowisku.. ręce opadają..
Precz.z.komuną