UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ksywka Winetou... bo jest czerwony... Ależ pchają się ci byli komuniści do obsadzania stanowisk.. Komuna wraca? Myślałem, że odcinamy się od rosji i komuny, a tu proszę postkomunista na stanowisku.. ręce opadają..

Precz.z.komuną