Wybrany wątek opinii
Tam się źle pracuje. Słabe zarobki a robota okropna. Co on wygaduje chyba nigdy nie był wśród pracowników. Pracowałem tam i nigdy więcej. Ciągła rotacja pracowników. Nie dba się o nich, wśród przełożonych wulgaryzmy do pracowników. Zły [zakład.
Do moderacji
Odpowiedz
32
4
nie masz porównania jak w E. R. D i u wuja
Do moderacji
Odpowiedz
1
0