Wybrany wątek opinii

Tam się źle pracuje. Słabe zarobki a robota okropna. Co on wygaduje chyba nigdy nie był wśród pracowników. Pracowałem tam i nigdy więcej. Ciągła rotacja pracowników. Nie dba się o nich, wśród przełożonych wulgaryzmy do pracowników. Zły [zakład.
(2022.02.27)
nie masz porównania jak w E. R. D i u wuja
(2022.03.01)
Powrót do komentarzy