A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy Pan Prezes elbląskiej firmy pochwalił się, że w tym roku pracownicy po raz pierwszy nie dostaną świątecznych premii w grudniu?
@okoniowaty - Oj ten, niestety
Niestety, firma ledwo przędzie, duża liczba osób zatrudniona na umowy czasowe, a zamówienia uciekają przez stary park maszynowy
Ten pseudo polityk zrujnował zakład Hanyang zas zakład siada pod jego rządami jak i każde inne w które sie wepchal
@Medium - P. Gabrysi już dawno nie ma jak większości pracowników część odeszlac a większość pseudo prezes pozwalniał