35
27.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy Pan Prezes elbląskiej firmy pochwalił się, że w tym roku pracownicy po raz pierwszy nie dostaną świątecznych premii w grudniu?
Koleś (2022.11.24)

info

1  
  0
@okoniowaty - Oj ten, niestety
(2023.09.05)
Niestety, firma ledwo przędzie, duża liczba osób zatrudniona na umowy czasowe, a zamówienia uciekają przez stary park maszynowy
(2023.09.05)
Ten pseudo polityk zrujnował zakład Hanyang zas zakład siada pod jego rządami jak i każde inne w które sie wepchal
Byly pracownik (2025.09.30)

info

0  
  0
@Medium - P. Gabrysi już dawno nie ma jak większości pracowników część odeszlac a większość pseudo prezes pozwalniał
...jakim trzeba byc (2025.09.30)