A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A mówili że komuna upadła.
Tak, Elbląg to ciekawe historycznie miasto, odbudowane, zadbane, pełne zieleni. Proponuje zapoznać się z książkami o Elblągu. -m. inn. Elbląg i elblążanie w fot. własnej -lata czterdzieste, lata pięćdziesiąte, Elbląg wczoraj Elbląg dziś i inne.
Zmianę na stanowisku prezesa odkryłam przypadkiem ponad pół roku temu. Odwiedziłam stronę firmy w celu sprawdzenia, kto zastąpił mego zmarłego w grudniu 2020 b. męża i ku mojemu zdumieniu znalazłam zmiany w prezesurze. Nie wiedziałam, że cały zakład stanął, widać było to później. Czy p. Gabrysia jest w planowaniu dalej?
Mówili też o epidemii, jak stosowali biologiczną broń masowego rażenia. ..
Czyli komuchy dalej na stołkach, ciężko ich wypełnić jak stonkę. .. .
Koleżka wróbla?układy mafijne?
obywatel marek to wybitny fachowiec. .. .. no cóż napisałbym ale cenzurka. .. polecam gogle :D wszystko jak na dłoni a resztę dopowiedzcie sobie sami
swoją drogą ciekawe czy mają problem byli towarzysze co żarli z radzieckiej michy że ich były kolega prezident płk putin morduje ukraińców a ewro sajuz się przygląda hmmmm
To ten który kazał obciąć projekt węzła Elbląg Wschód.
Komuna upadła - na cztery łapy