UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To fantastyczne nie dość że pan prezes pewnie mógłby już skromnie żyć z samej emerytury - po jego karierze zawodowo-politycznej, szacuję, że wartej ok. 10 koła, to jeszcze zajmuje mieszkanie w pojedynkę - nie sądzę by była to kawalerka (ale fakt nie wiem, może wynajmuje, ale podatki pewnie płaci gdzie indziej). Ale trzeba jeszcze dorobić, bo jak każdy przyzwoity socjalista, wie, że kto za młodu nim nie był ten nastrojowość będzie. .. (mgła covdowa-zapomniałem kim)A jak masz 25-30 lat to albo dygasz do Gdańska (bo frajerze nie kupisz sobie kawalerki ani na Starym, ani na Głównym ani na Młodym Mieście)do stoczni, albo w...z tego miasta by zarobić na ratę kredytu (piękne i przyjazne osiedla przy obwodnicy)i miskę ryżu w innym mieście. No chyba że dojedziesz do rozumu i wybierasz stocznię w Skandynawii. Szkoda, że pan Kotliński zawiesił się nad klawiaturą w tym temacie.
Kadłubowy